Xiamen Odin Composite Technology Co, Ltd
Naujienos
Namuose > Naujienos > Turinys
Odin dviračių sporto komanda laimėjo 2016 "Pearl River Cup" moterų kalnų dviratis iššūkis čempionas

Odin dviračių komanda laimėjo 2016 m. andquot; Perlų upės Cupandquot; nėščioms #39; s kalnų dviratis iššūkis čempionas

Gegužės 8,2016, trečiasis andquot; Perlų upės Cupandquot;kalnų dviračiųiššūkis vyks Rainmother kalnas, Kinija.

mountain bike wheelset

Rainmother kalnų įsikūręs Hunan provinceand #39; s Hengyang miesto, 238 metrų virš jūros lygio. Unikalią natūralią aplinką užtikrina unikalią aplinką, dviračių, dviračiu, ne tik pridėti palūkanas dviračių lenktynėse, taip pat suteikia dviratininkų vizualiai gydyti.

mountain bicycle wheelset 26

Kalnų dviratis iššūkis lenktynių trasa palei dideliu greičiu gatve, laipiojimo keliai, užmiesčio keliuose, žvyrkelių asfaltavimas, miško keliams, Wade road, visiškai įkūnija kalnų dviratis iššūkis varžybos charakteristikos.

mountain bike wheelset 29

mountain bicycle wheelset disk

Po aršios konkurencijos, su Odinkalnų dviratis aširačioefektyvumas taip pat, kaip jos geresnis įgūdžių, Zhu Xiaoyun Odin dviračių sporto komandos laimėjo nėščioms #39; s čempionatas, dar kartą laimėjo garbę, kad Odin kalnų dviračių komanda!